Післядрукарські послуги

ПІСЛЯДРУКАРСЬКІ ПРОЦЕСИ

процеси з поліграфічною продукцією після її друкування

Біговка - технологія утворення згинів на папері.

Біговка - процес, при якому відбувається продавлювання листа по місцю майбутнього фальца (складання) за допомогою прямокутних дискових ножів.

Брошурування - обробка віддрукованих листів при виготовленні брошур, журналів, книг. Основні операції: розрізання і фальцювання листів, приєднання додаткових елементів (ілюстрацій, форзаців і ін.), комплектування зошитів в блок і їх скріпляє:

- зшивання, склеювання

- скріплення скобами внакидку - коли стопа паперу пробивається скріпкою посередині зовні всередину. Товщина - до 96 сторінок.

- скріплення скобами втачку - спосіб, при якому книжковий блок пробивається скріпкою з краю наскрізь через всю стопу. Зверху може бути наклеєна обкладинка. Товщина до 200 сторінок.

- скріплення блока термоклеєве - книжковий блок промазується розігрітим клеєм, який скріпляє між собою сторінки і обкладинку. Товщина до 1000 сторінок

- скріплення на пластикову пружину

Висічка (штанцювання) - вирубка з листа паперу, картону поліграфічних виробів складної форми за допомогою удару штампом по контуру (максимально формат А2).

Ламінування - це покриття поліграфічної продукції плівкою.

Ми виконуємо односторонню і двосторонню ламінацію до формату А3 на спеціальних пристроях - ламінаторах. Основне призначення гарячого ламінування - захист зображення від різних зовнішніх дій.

Тиснення фольгою - це процес приєднання фольги до паперу (картону).

За звичай при тиснені фольгою використовують такі кольори:

- бронза

- срібло

- золото

Область застосування тиснення фольгою :

- візитки

- картонна упаковка

- рекламних картонні конструкцій

- книжна обкладинка

- подарункова упаковка

- виготовлення календарів

- виготовлення картонних папок

- виготовлення листівок, запрошень

Фальцювання - спосіб нанесення ліній згину на папір або картон щільністю від 65 до 300 г/кв. м.

Безшвейне клейове скріплення блоків.

Ми пропонуємо послуги автоматичного склеювання блоків на термобіндері.

Термоклей - це склеювальна композиція, що наноситься на матеріал в розплавленому стані при температурі більше 100 0С і твердіє протягом 1-2 секунд після охолоджування. безшвейному клейовому скріпляє книжкового блоку.

БАЛДРУК